MAZ251000G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAZ251000G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAZ251000G |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | DIODE ZENER 51V 1W DO41 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MAZ251000G | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 51V 1W DO41 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 287948 pcs | Datový list | MAZ2000 Series Datasheet |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 51V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1V @ 200mA | Tolerance | ±6% |
| Dodavatel zařízení Package | DO41-A1 | Série | - |
| Power - Max | 1W | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | DO-204AL, DO-41, Axial | Ostatní jména | MAZ251000GCT |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Through Hole |
| Impedance (Max) (ZZT) | 50 Ohms | Detailní popis | Zener Diode 51V 1W ±6% Through Hole DO41-A1 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 5µA @ 33V | Číslo základní části | MAZ251 |