MAZD068G0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAZD068G0L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAZD068G0L |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | DIODE ZENER 6.8V 120MW SSSMINI2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MAZD068G0L | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 6.8V 120MW SSSMINI2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5462 pcs | Datový list | SSSMini2-F2 Taping SpecMAZDzzzG Series Datasheet |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 6.8V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1V @ 10mA | Tolerance | ±6% |
| Dodavatel zařízení Package | SSSMini2-F3 | Série | - |
| Power - Max | 120mW | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD, Flat Lead | Ostatní jména | MAZD068G0LTR |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 20 Ohms | Detailní popis | Zener Diode 6.8V 120mW ±6% Surface Mount SSSMini2-F3 |