domů > produkty > Bateriové produkty > Baterie > N-700AACF2X5
N-700AACF2X5
N-700AACF2X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit N-700AACF2X5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number N-700AACF2X5
Výrobce Panasonic
Popis BATT PACK 12.0V 700MAH NICAD
Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
In Stock 5585 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number N-700AACF2X5 Výrobce Panasonic
Popis BATT PACK 12.0V 700MAH NICAD Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 5585 pcs Datový list N-700AAC
Kategorie Bateriové produkty Hmotnost 229.52g
Napětí - Jmenovitá 12V styl koncovky Solder Tab
Struktura Side to Side, 5 Rows x 2 Cells Velikost / Rozměry 2.76" L x 1.10" W x 1.96" H (70.0mm x 28.0mm x 49.8mm)
Série Cadnica Rechargeability Yes
Ostatní jména SY114-F025 Počet článků 10
Poznámka - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable Detailní popis AA 12V Nickel Cadmium Battery Pack