NL6EBX-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit NL6EBX-DC24V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | NL6EBX-DC24V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | NL6EBX-DC24V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4955 pcs | Datový list | NL-Relays |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 19.2 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 2.4 VDC | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 125VAC, 30VDC - Max | Série | NL |
| Doba uvolnění | 10ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Tube | Ostatní jména | 255-2245 NL6EBX-DC24V-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 55°C | vypínací čas | 15ms |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay 6PDT (6 Form C) Through Hole | Kontakt Rating (aktuální) | 2A |
| Materiál kontaktu | Silver (Ag), Gold (Au) | Kontaktní formulář | 6PDT (6 Form C) |
| Coil Voltage | 24VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 800 Ohms | Coil Power | 720 mW |
| Coil Current | 30.0mA |