RT-610-10R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT-610-10R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RT-610-10R |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | RT-610-10R | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 847 pcs | Datový list | RT-610 Series |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Napětí - Supply | 12 V ~ 24 V |
| Série | RT-610 | Sensing Method | Through-Beam |
| snímací vzdálenost | 0.394" (10mm) | Doba odezvy | 100µs |
| Konfigurace výstupu | Light-On/Dark-On | Ostatní jména | 1110-2803 RT-610-10R-ND |
| Provozní teplota | -10°C ~ 60°C | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Zdroj světla | Green LED | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | IP62 | Metoda připojení | Cable |
| Délka kabelu | 339.370" (10000.00mm) | Typ úpravy | Adjustable |