SF2B-A40-P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SF2B-A40-P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SF2B-A40-P |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | LITE CURTAIN ARM/FT PNP 1592MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SF2B-A40-P | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | LITE CURTAIN ARM/FT PNP 1592MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 41 pcs | Datový list | SF2B Series |
| Kategorie | Průmyslová regulace | Napětí - Supply | 24VDC |
| Série | SF2B | Ochranná výška | 1592mm |
| Provozní teplota (Min) | Arm/Foot | Provozní teplota | -10°C ~ 55°C |
| Provozní rozsah | 0.2m ~ 13.0m | Počet nosníků | 40 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Funkce | - | Detekční schopnost | 47mm |
| Beam Pitch | 40mm |