SFS4-L-DC12V-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SFS4-L-DC12V-D s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SFS4-L-DC12V-D |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY SAFETY 6PST 6A 12V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SFS4-L-DC12V-D | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY SAFETY 6PST 6A 12V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5220 pcs | Datový list | SF Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 9 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 1.2 VDC | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 250VAC, 30VDC - Max | Série | SFS |
| Doba uvolnění | 20ms | Typ relé | Safety |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 255-5357 SFS4-L-DC12V-D-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | vypínací čas | 20ms |