SFS5-L-DC48V-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SFS5-L-DC48V-D s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SFS5-L-DC48V-D |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY SAFETY 6PST 6A 48V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SFS5-L-DC48V-D | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY SAFETY 6PST 6A 48V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3176 pcs | Datový list | SF Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 36 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 4.8 VDC | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 250VAC, 30VDC - Max | Série | SFS |
| Doba uvolnění | 20ms | Typ relé | Safety |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |