UNRL11500A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UNRL11500A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UNRL11500A |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | TRANS PREBIAS PNP 150MW ML4-N1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Part Number | UNRL11500A | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 4475 pcs | Datový list | UNRL110-115 Series |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 50V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 250mV @ 300µA, 10mA | Transistor Type | PNP - Pre-Biased |
| Dodavatel zařízení Package | ML4-N1 | Série | - |
| Rezistor - základna (R1) | 10 kOhms | Power - Max | 150mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | SC-103 |
| Ostatní jména | UNRL11500ATR | Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 80MHz | Detailní popis | Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 100mA 80MHz 150mW Surface Mount ML4-N1 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 5mA, 10V | Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 500nA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 100mA |