100R2-51B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 100R2-51B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 100R2-51B |
|---|---|
| Výrobce | Parlex Corp. |
| Popis | CABLE FFC 2POS 1.00MM 2" |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 100R2-51B | Výrobce | Parlex Corp. |
|---|---|---|---|
| Popis | CABLE FFC 2POS 1.00MM 2" | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 61850 pcs | Datový list | Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide |
| Kategorie | Sestavy kabelů | styl koncovky | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Série | - | stoupání | 0.039" (1.00mm) |