EM2BA-360#
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EM2BA-360# s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EM2BA-360# |
|---|---|
| Výrobce | Pomona Electronics |
| Popis | TEST LEAD BANANA TO BANANA 360" |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova bez výjimky / RoHS podle výjimek |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 12 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | EM2BA-360# | Výrobce | Pomona Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | TEST LEAD BANANA TO BANANA 360" | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova bez výjimky / RoHS podle výjimek |
| Dostupné množství | 1950 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Testování a měření | Wire Gauge | 18 AWG |
| Napětí - Jmenovitá | 300VAC | Typ | Patch Cord |
| stohování Metoda | Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors) | Série | 2BA |
| hodnocení | - | Ostatní jména | 3984483 EM2BA-360 |
| Detailní popis | 360.0" (9144.00mm) Banana Plug, Double, Stackable To Banana Plug, Double, Stackable Patch Cord 300VAC | Jmenovitá hodnota proudu | - |
| Obsah | 1 Cable, Gray | Konfigurace | Banana to Banana |
| Délka kabelu | 360.0" (9144.00mm) | 2. Konektor | Banana Plug, Double, Stackable |