800-V3-059-20-001101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 800-V3-059-20-001101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 800-V3-059-20-001101 |
|---|---|
| Výrobce | Preci-Dip |
| Popis | CONN HDR 59POS 0.100 T/H R/A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 70 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 800-V3-059-20-001101 | Výrobce | Preci-Dip |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HDR 59POS 0.100 T/H R/A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 13162 pcs | Datový list | 800-xx-yyy-20-001101 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 150VDC |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board |
| Plátování | Unshrouded | Série | 800 |
| Rozteč řádků - Párování | - | Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 59 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled | Výška izolace | 0.100" (2.54mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | Connector Header Through Hole, Right Angle 59 position 0.100" (2.54mm) | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin | Tvar kontaktu | Circular |
| Materiál kontaktu | Brass | Délka kontaktu - příspěvek | 0.126" (3.20mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.195" (4.95mm) | Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |