R-78HB24-0.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit R-78HB24-0.3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | R-78HB24-0.3 |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 7.2W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 42 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 84 pcs | 126 pcs | 252 pcs | 504 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | R-78HB24-0.3 | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 7.2W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7552 pcs | Datový list | R-78HBxx Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 24V |
| Napětí - vstup (Min) | 36V | Napětí - vstup (Max) | 72V |
| Typ | Linear Regulator Replacement | Velikost / Rozměry | 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm) |
| Série | INNOLINE R-78HBxx | Příkon (W) | 7.2W |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 3-SIP Module |
| Ostatní jména | 80099171 945-1059 R78HB240.3 R78HB2403 |
Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | OTP, SCP |
| Účinnost | 96% | Detailní popis | Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 24V 300mA 36V - 72V Input |
| Proud - výstup (Max) | 300mA | Aplikace | ITE (Commercial) |