RAC05-3.3SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RAC05-3.3SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RAC05-3.3SC |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | AC/DC CONVERTER 3.3V 1.25A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 30 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RAC05-3.3SC | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 3.3V 1.25A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6833 pcs | Datový list | RAC05-C Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Hmotnost | 0.077 lb (34.93g) |
| Napětí - Výstup 4 | - | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 2.11" L x 1.09" W x 0.62" H (53.5mm x 27.8mm x 15.65mm) | Série | POWERLINE RAC05-C |
| Příkon (W) | 5W | Paket / krabice | 5-DIP Module, 4 Leads |
| Ostatní jména | 20000919 945-2101-5 RAC0533SC |
Provozní teplota | -25°C ~ 75°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Regulace zatížení | ±0.5% | nařízení linka | ±0.3% |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | OVP, SCP |
| Účinnost | 70% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 1.25A | schválení | CE, cULus, EN |