RAC10-05SC/277
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RAC10-05SC/277 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RAC10-05SC/277 |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | AC/DC CONVERTER 5V 2A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 16 pcs | 32 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 64 pcs | 112 pcs | 256 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RAC10-05SC/277 | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 5V 2A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4488 pcs | Datový list | RAC10-C/277 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Hmotnost | 0.137 lb (62.14g) |
| Napětí - Výstup 4 | - | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 5V |
| Napětí - Vstup | 80 ~ 305 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm) | Série | POWERLINE RAC10-C/277 |
| Příkon (W) | 10W | Paket / krabice | 4-DIP Module |
| Ostatní jména | 20000926 945-2111-5 RAC1005SC277 |
Provozní teplota | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Regulace zatížení | -1.5% | nařízení linka | ±0.3% |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | OCP, OVP, SCP |
| Účinnost | 78% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 80 ~ 305 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 2A | schválení | CE, cULus |