RAC15-12DA-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RAC15-12DA-E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RAC15-12DA-E |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RAC15-12DA-E | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2044 pcs | Datový list | RAC15-A Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Hmotnost | 0.251 lb (113.85g) |
| Napětí - Výstup 4 | - | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -12V | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm) | Série | POWERLINE RAC15-A |
| Příkon (W) | 15W | Paket / krabice | 8-DIP Module, 6 Leads |
| Ostatní jména | 20000608 RAC1512DAE |
Provozní teplota | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 2 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Regulace zatížení | ±3% | nařízení linka | ±0.5% |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | SCP |
| Účinnost | 79% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 650mA, 650mA 90 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 650mA, 650mA | schválení | CE, cULus |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
RAC15-12DA - Výrobci:
RECOM Power - Popis:
CONV AC/DC 15W +/-12V OUT DL T/H - Na skladě: