RAC45-12SG/OF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RAC45-12SG/OF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RAC45-12SG/OF |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | AC/DC CONVERTER 12V 44W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RAC45-12SG/OF | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 12V 44W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6248 pcs | Datový list | RAC45-G/OF Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 12V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC | Typ | Open Frame |
| Velikost / Rozměry | 4.00" L x 2.01" W x 1.10" H (101.6mm x 51.0mm x 28.0mm) | Série | POWERLINE RAC45-G/OF |
| Příkon (W) | 44W | Ostatní jména | 20001044 945-3038 |
| Provozní teplota | -25°C ~ 60°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Požadováno minimální zatížení | - | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Účinnost | 84% | Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.7A 90 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 3.7A | schválení | CE, cURus |