REC15-4812D/H2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REC15-4812D/H2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | REC15-4812D/H2 |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER +/-12V 15W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | REC15-4812D/H2 | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER +/-12V 15W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5762 pcs | Datový list | REC15 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -12V | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 2kV | Napětí - vstup (Min) | 36V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) | Série | ECONOLINE REC15 |
| Příkon (W) | 15W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Ostatní jména | REC154812D/H2 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 71°C | Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Remote On/Off, OCP, SCP |
| Účinnost | 86% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 36V - 75V Input |
| Proud - výstup (Max) | 625mA, 625mA | Ovládací prvky | Enable, Active High |