REC20-4815SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REC20-4815SZ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | REC20-4815SZ |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 15V 20W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 18 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | REC20-4815SZ | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 15V 20W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2001 pcs | Datový list | REC20-Z Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 1.6kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) | Série | ECONOLINE REC20-Z |
| Příkon (W) | 20W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Ostatní jména | 10018094 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO | Účinnost | 90.5% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.333A 18V - 75V Input | Proud - výstup (Max) | 1.333A |