REC3-123.3SRW/H/B/SMD-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REC3-123.3SRW/H/B/SMD-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | REC3-123.3SRW/H/B/SMD-R |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 3W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | REC3-123.3SRW/H/B/SMD-R | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 3W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6402 pcs | Datový list | REC3-SRW_DRW Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Izolace | 1.6kV | Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 18V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) | Série | ECONOLINE REC3-SRW |
| Příkon (W) | 3W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 24-SMD Module, 18 Leads | Ostatní jména | 10006302 REC3123.3SRW/H/B/SMDR |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | SCP | Účinnost | 76% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 9V - 18V Input | Proud - výstup (Max) | 900mA |