REC3.5-4815SRW/R10/A/CTRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REC3.5-4815SRW/R10/A/CTRL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | REC3.5-4815SRW/R10/A/CTRL |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 15V 3.5W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 15 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | REC3.5-4815SRW/R10/A/CTRL | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 15V 3.5W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2391 pcs | Datový list | REC3.5/R Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 10kV | Napětí - vstup (Min) | 36V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) | Série | ECONOLINE REC3.5/R |
| Příkon (W) | 3.5W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 24-DIP Module, 7 Leads | Ostatní jména | 11001393 REC3.54815SRW/R10/A/CTRL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Remote On/Off, SCP | Účinnost | 86% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 233mA 36V - 75V Input | Proud - výstup (Max) | 233mA |