domů > produkty > Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče > REC5-243.3SRW/H4/A/SMD-R
REC5-243.3SRW/H4/A/SMD-R
REC5-243.3SRW/H4/A/SMD-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REC5-243.3SRW/H4/A/SMD-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number REC5-243.3SRW/H4/A/SMD-R
Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 5W
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number REC5-243.3SRW/H4/A/SMD-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 5W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4347 pcs Datový list REC5 Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 4kV Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Velikost / Rozměry 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) Série ECONOLINE REC5
Příkon (W) 5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 24-SMD Module, 18 Leads Ostatní jména 10008581
REC5243.3SRW/H4/A/SMDR
Provozní teplota -40°C ~ 75°C Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce SCP Účinnost 77%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 18V - 36V Input Proud - výstup (Max) 1A