REC6-2412SRW/R10/A/X1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REC6-2412SRW/R10/A/X1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | REC6-2412SRW/R10/A/X1 |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 6W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 15 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | REC6-2412SRW/R10/A/X1 | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 6W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1815 pcs | Datový list | REC6/R Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 10kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) | Série | ECONOLINE REC6/R |
| Příkon (W) | 6W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 24-DIP Module, 7 Leads | Ostatní jména | 11001301 REC62412SRW/R10/A/X1 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 75°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | SCP, UVLO | Účinnost | 83% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 18V - 36V Input | Proud - výstup (Max) | 500mA |