REM10-0505D/C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REM10-0505D/C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | REM10-0505D/C |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER +/-5V 10W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 7 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | REM10-0505D/C | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER +/-5V 10W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1406 pcs | Datový list | REM10 Dimension DrawingREM10 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -5V | Napětí - Výstup 1 | 5V |
| Napětí - Izolace | 5.0kV | Napětí - vstup (Min) | 4.5V |
| Napětí - vstup (Max) | 9V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) | Série | MEDLINE REM10 |
| Příkon (W) | 10W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 24-DIP Module, 6 Leads | Ostatní jména | 51000350 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO | Účinnost | 83% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 300mA, 300mA 4.5V - 9V Input | Proud - výstup (Max) | 300mA, 300mA |