domů > produkty > Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče > REM10-243.3S/C
REM10-243.3S/C
REM10-243.3S/C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REM10-243.3S/C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number REM10-243.3S/C
Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 10W
(v amerických dolarech)
7 pcs
Product parameter
Part Number REM10-243.3S/C Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1330 pcs Datový list REM10 Dimension DrawingREM10 Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 5.0kV Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Série REM10
Příkon (W) 10W Obal Tube
Paket / krabice 24-DIP Module, 5 Leads Ostatní jména 51000296
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Účinnost 83%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 18V - 36V Input Proud - výstup (Max) 2.5A