REM10-4812SW/A/CTRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REM10-4812SW/A/CTRL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | REM10-4812SW/A/CTRL |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 10W |
Product parameter
| Part Number | REM10-4812SW/A/CTRL | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 10W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1254 pcs | Datový list | REM10 Dimension DrawingREM10 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 5.0kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) | Série | MEDLINE REM10 |
| Příkon (W) | 10W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 24-DIP Module, 6 Leads | Ostatní jména | 51000400 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO | Účinnost | 89% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 18V - 75V Input | Proud - výstup (Max) | 830mA |