RJZ-3.312S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RJZ-3.312S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RJZ-3.312S |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 2W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 24 pcs | 48 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 72 pcs | 120 pcs | 264 pcs | 504 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RJZ-3.312S | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 2W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 12258 pcs | Datový list | RJZ, RGZ Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 3kV | Napětí - vstup (Min) | 2.97V |
| Napětí - vstup (Max) | 3.63V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm) | Série | ECONOLINE RJZ |
| Příkon (W) | 2W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 14-DIP Module, 6 Leads | Ostatní jména | 10003714 945-2846 RJZ-3.312S-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 90°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | SCP | Účinnost | 85% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 166mA 2.97V - 3.63V Input | Proud - výstup (Max) | 166mA |
| Aplikace | ITE (Commercial), Medical |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
RJZ-243.3S/P - Výrobci:
RECOM Power - Popis:
DC DC CONVERTER 3.3V 2W - Na skladě:
10232
- Část#:
RJZ-243.3S/HP - Výrobci:
RECOM Power - Popis: