RP10-2415DA/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RP10-2415DA/P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RP10-2415DA/P |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER +/-15V 10W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RP10-2415DA/P | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER +/-15V 10W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1867 pcs | Datový list | RP10-A Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -15V | Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 1.6kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) | Série | POWERLINE RP10-A |
| Příkon (W) | 10W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Ostatní jména | 30003963 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 80°C | Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO | Účinnost | 90% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 36V Input | Proud - výstup (Max) | 333mA, 333mA |