RP10-243.3SA-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RP10-243.3SA-HC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RP10-243.3SA-HC |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 10W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | RP10-243.3SA-HC | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 10W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5361 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Izolace | 1.6kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.00" L x 1.00" W x 0.65" H (25.4mm x 25.4mm x 16.5mm) | Série | POWERLINE RP10-A |
| Příkon (W) | 10W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Ostatní jména | 30003870 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 80°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | OCP, OVP, SCP, UVLO |
| Účinnost | 85% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 18V - 36V Input |
| Proud - výstup (Max) | 3A | Aplikace | ITE (Commercial) |