RP15-1205DF/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RP15-1205DF/P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RP15-1205DF/P |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER +/-5V 15W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 9 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RP15-1205DF/P | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER +/-5V 15W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1502 pcs | Datový list | RP15-F Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -5V | Napětí - Výstup 1 | 5V |
| Napětí - Izolace | 1.6kV | Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 18V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) | Série | POWERLINE RP15-F |
| Příkon (W) | 15W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Ostatní jména | 30001677 RP151205DF/P |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP | Účinnost | 83% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 9V - 18V Input | Proud - výstup (Max) | 1.5A, 1.5A |