domů > produkty > Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče > RP15-2415SA-HC
RP15-2415SA-HC
RP15-2415SA-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RP15-2415SA-HC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RP15-2415SA-HC
Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 15W
(v amerických dolarech)
20 pcs
Product parameter
Part Number RP15-2415SA-HC Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 15W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1811 pcs Datový list RP15-A Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 15V
Napětí - Izolace 1.6kV Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Velikost / Rozměry 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Série POWERLINE RP15-A
Příkon (W) 15W Obal Tube
Paket / krabice 6-DIP Module, 4 Leads Ostatní jména 30001458
RP152415SAHC
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce OCP, OVP, SCP Účinnost 88%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 36V Input Proud - výstup (Max) 1A