domů > produkty > Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče > RPA30-2405SAW
RPA30-2405SAW
RPA30-2405SAW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPA30-2405SAW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RPA30-2405SAW
Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 5V 30W
(v amerických dolarech)
10 pcs
Product parameter
Part Number RPA30-2405SAW Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 5V 30W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2218 pcs Datový list RPA30-AW Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 5V
Napětí - Izolace 1.6kV Napětí - vstup (Min) 9V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)