RPA60-2424SFW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPA60-2424SFW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RPA60-2424SFW |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 60W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RPA60-2424SFW | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 60W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1770 pcs | Datový list | RPA60-FW Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 24V |
| Napětí - Izolace | 1.5kV | Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Isolated Module |
| Dodavatel zařízení Package | - | Velikost / Rozměry | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Série | POWERLINE RPA60-FW | Příkon (W) | 60W |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 6-DIP Module, 5 Leads |
| Ostatní jména | 30004421 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Účinnost | 93% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 9V - 36V Input |
| Proud - výstup (Max) | 2.5A | Aplikace | ITE (Commercial), Railway |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
RPA60-2424SFW/N - Výrobci:
RECOM Power - Popis:
DC DC CONVERTER 24V 60W - Na skladě: