RPM20-2415DFW/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPM20-2415DFW/N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RPM20-2415DFW/N |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC/DC CONVERTER +/-15V 20W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RPM20-2415DFW/N | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC/DC CONVERTER +/-15V 20W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 955 pcs | Datový list | RPM Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | -15V |
| Napětí - Výstup 1 | 15V | Napětí - vstup (Min) | 9.5V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm) | Série | POWERLINE Power Modules |
| Příkon (W) | 20W | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 30002414 RPM202415DFW/N |
Provozní teplota | - |
| Počet výstupů | 2 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Účinnost | - |
| Proud - výstup (Max) | 667mA, 667mA | schválení | CE |