RPMD30-4815DE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPMD30-4815DE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RPMD30-4815DE |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC/DC CONVERTER +/-15V 30W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 30 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RPMD30-4815DE | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC/DC CONVERTER +/-15V 30W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 722 pcs | Datový list | RPM Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | -15V |
| Napětí - Výstup 1 | 15V | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V | Typ | Isolated |
| Velikost / Rozměry | 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm) | Série | POWERLINE Power Modules |
| Příkon (W) | 30W | Obal | - |
| Ostatní jména | RPMD304815DE | Provozní teplota | - |
| Počet výstupů | 2 | Typ montáže | DIN Rail |
| Účinnost | - | Proud - výstup (Max) | 1A, 1A |