RPP20-2412SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPP20-2412SW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RPP20-2412SW |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 20W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | RPP20-2412SW | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 20W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 750 pcs | Datový list | RPP20-2412SW Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 1.6kV | Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.60" L x 1.00" W x 0.46" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm) | Série | POWERLINE+ RPP20-W |
| Příkon (W) | 20W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Ostatní jména | 30900331 945-1287 RPP202412SW |
| Provozní teplota | -45°C ~ 95°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO | Účinnost | 88.1% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input | Proud - výstup (Max) | 1.67A |
| Ovládací prvky | Enable, Active High | Aplikace | ITE (Commercial) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
RPP20-2412D - Výrobci:
RECOM Power - Popis:
DC DC CONVERTER +/-12V 20W - Na skladě:
1481
- Část#:
RPP20-2412DW - Výrobci:
RECOM Power - Popis: