RSZ-243.3/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RSZ-243.3/P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RSZ-243.3/P |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 1W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RSZ-243.3/P | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 1W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4525 pcs | Datový list | RSZ Series |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Izolace | 1kV | Napětí - vstup (Min) | 21.6V |
| Napětí - vstup (Max) | 26.4V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm) | Série | ECONOLINE RSZ |
| Příkon (W) | 1W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 10-SMD Module, 6 Leads | Ostatní jména | 10002616 RSZ243.3/P |
| Provozní teplota | -40°C ~ 70°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | SCP |
| Účinnost | 60% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 21.6V - 26.4V Input |
| Proud - výstup (Max) | 200mA | Aplikace | ITE (Commercial) |