RW2-123.3D/B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RW2-123.3D/B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RW2-123.3D/B |
|---|---|
| Výrobce | RECOM Power |
| Popis | DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 22 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RW2-123.3D/B | Výrobce | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5536 pcs | Datový list | RW2 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -3.3V | Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Izolace | 1kV | Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 18V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm) | Série | ECONOLINE RW2 |
| Příkon (W) | 2W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 16-DIP Module, 6 Leads | Ostatní jména | 10013767 RW2123.3D/B |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | SCP | Účinnost | - |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 250mA, 250mA 9V - 18V Input | Proud - výstup (Max) | 250mA, 250mA |