domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > RT9161-25GV
RT9161-25GV
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT9161-25GV s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RT9161-25GV
Výrobce Richtek
Popis IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-3
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number RT9161-25GV Výrobce Richtek
Popis IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5305 pcs Datový list RT9161(A)
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 300mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 12V Dodavatel zařízení Package SOT-23-3
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA SOT-23-3 Current - Výstup 300mA