domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > RT9166A-13GG
RT9166A-13GG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT9166A-13GG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RT9166A-13GG
Výrobce Richtek
Popis IC REG LINEAR 1.3V 600MA SOT223
Product parameter
Part Number RT9166A-13GG Výrobce Richtek
Popis IC REG LINEAR 1.3V 600MA SOT223 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4008 pcs Datový list RT9166(A)
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.58V @ 600mA (Typ)
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 5.5V Dodavatel zařízení Package SOT-223
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-261-4, TO-261AA
PSRR 55dB (1kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 600mA SOT-223 Aktuální - Quiescent (Iq) 300µA
Current - Výstup 600mA Ovládací prvky -