domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > RT9183-12GG
RT9183-12GG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT9183-12GG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RT9183-12GG
Výrobce Richtek
Popis IC REG LINEAR 1.2V 1.5A SOT223
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number RT9183-12GG Výrobce Richtek
Popis IC REG LINEAR 1.2V 1.5A SOT223 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118897 pcs Datový list RT9183
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.5V @ 1.5A
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.2V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 5.5V Dodavatel zařízení Package SOT-223
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice TO-261-4, TO-261AA
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 1028-1069-1
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A SOT-223 Aktuální - Quiescent (Iq) 500µA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky -