domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > MSR3-0R025F1
MSR3-0R025F1
MSR3-0R025F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MSR3-0R025F1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MSR3-0R025F1
Výrobce Riedon
Popis RES 0.025 OHM 3W 1% RADIAL
(v amerických dolarech)
300 pcs
Product parameter
Part Number MSR3-0R025F1 Výrobce Riedon
Popis RES 0.025 OHM 3W 1% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 108430 pcs Datový list MSR SeriesResistor Technology Brochure
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±20ppm/°C Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.598" L x 0.067" W (15.20mm x 1.70mm) Série MSR
Režim panel 25 mOhms Příkon (W) 3W
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -65°C ~ 275°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.000" (25.40mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 25 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense Metal Element Složení Metal Element