NPS2T-100RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit NPS2T-100RF1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | NPS2T-100RF1 |
|---|---|
| Výrobce | Riedon |
| Popis | RES SMD 100 OHM 1% 25W TO126 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | NPS2T-100RF1 | Výrobce | Riedon |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 100 OHM 1% 25W TO126 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 22433 pcs | Datový list | Resistor Technology BrochureNPS 2-T126 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | TO-126 (D-Pak Style) |
| Velikost / Rozměry | 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm) | Série | NPS |
| Režim panel | 100 Ohms | Příkon (W) | 25W |