domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > S2-0R033J8
S2-0R033J8
S2-0R033J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S2-0R033J8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number S2-0R033J8
Výrobce Riedon
Popis RES 0.033 OHM 5% 1W 2615
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number S2-0R033J8 Výrobce Riedon
Popis RES 0.033 OHM 5% 1W 2615 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 63493 pcs Datový list S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient - Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) Série S
Režim panel 33 mOhms Příkon (W) 1W