domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > S2-100RJ1
S2-100RJ1
S2-100RJ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S2-100RJ1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number S2-100RJ1
Výrobce Riedon
Popis RES SMD 100 OHM 5% 1W 2615
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number S2-100RJ1 Výrobce Riedon
Popis RES SMD 100 OHM 5% 1W 2615 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 133644 pcs Datový list S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±20ppm/°C Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) Série S
Režim panel 100 Ohms Příkon (W) 1W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2615 J-Lead
Ostatní jména S-2 100 OHM 5%
S-2-100JTR
S-2-100JTR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.142" (3.60mm) Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Poruchovost - Detailní popis 100 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Složení Wirewound
Související produkty
S2-1/8A Image
  • Část#:S2-10R-X
  • Výrobci:Panduit
  • Popis:CONN RING FLAT 1-2AWG #10 CRIMP
  • Na skladě:25573
S2-0R47J1 Image
  • Část#:S2-0R47J1
  • Výrobci:Riedon
  • Popis:RES 0.47 OHM 5% 1W 2615