S4-470RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S4-470RF1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S4-470RF1 |
|---|---|
| Výrobce | Riedon |
| Popis | RES SMD 470 OHM 1% 2W 4525 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | 500 pcs | 750 pcs | 1250 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2500 pcs | 6250 pcs | 12500 pcs | 25000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | S4-470RF1 | Výrobce | Riedon |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 470 OHM 1% 2W 4525 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) | Série | S |
| Režim panel | 470 Ohms | Příkon (W) | 2W |