S5-0R01F3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S5-0R01F3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S5-0R01F3 |
|---|---|
| Výrobce | Riedon |
| Popis | RES 0.01 OHM 1% 4W 8230 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | S5-0R01F3 | Výrobce | Riedon |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.01 OHM 1% 4W 8230 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 78364 pcs | Datový list | S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm) | Série | S |
| Režim panel | 10 mOhms | Příkon (W) | 4W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 8230 J-Lead |
Provozní teplota | -55°C ~ 275°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.319" (8.10mm) |
| Funkce | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 10 mOhms ±1% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound | Složení | Wirewound |