UB10-200RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UB10-200RF1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UB10-200RF1 |
|---|---|
| Výrobce | Riedon |
| Popis | RES 200 OHM 7W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UB10-200RF1 | Výrobce | Riedon |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 200 OHM 7W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 108849 pcs | Datový list | Resistor Technology BrochureUB Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm) | Série | UB |
| Režim panel | 200 Ohms | Příkon (W) | 7W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | 696-1710 | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 200 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |