domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > USR2C-22KB8
USR2C-22KB8
USR2C-22KB8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit USR2C-22KB8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number USR2C-22KB8
Výrobce Riedon
Popis RES 22K OHM 6W 0.1% TO220
(v amerických dolarech)
50 pcs
Product parameter
Part Number USR2C-22KB8 Výrobce Riedon
Popis RES 22K OHM 6W 0.1% TO220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6788 pcs Datový list US(R,S) UN(R,S) 2-T220(B), T221
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±3ppm/°C Dodavatel zařízení Package TO-220
Velikost / Rozměry 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm) Série USR
Režim panel 22 kOhms Příkon (W) 6W
Obal Tube Paket / krabice TO-220-2
Ostatní jména USR 2-T220B 22000.00 OHM 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 22000.00 OHM 0.1% 3PPM-ND
USR 2-T220B 22000.00 OHM D 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 22000.00 OHM D 0.1% 3PPM-ND
Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 22 kOhms ±0.1% 6W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil