domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 100YXF330MEFCGC16X25
100YXF330MEFCGC16X25
100YXF330MEFCGC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 100YXF330MEFCGC16X25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 100YXF330MEFCGC16X25
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number 100YXF330MEFCGC16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72343 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecYXF Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série YXF
Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 900mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 73 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF